Kokybės garantija

Pasiliekame sau teisę  reikalui esant pakeisti puokštės ar kompozicijos sudėtį nekeičiant jos piniginės ar estetinės vertės. Visi pakeitimai ir komplektacijos yra atliekami aukštos kvalifikacijos patyrusių floristų. Stengiamasi sukomponuoti puokštes kuo artimesnes pateiktoms nuotraukose.

Kiekviena puokštė ar kompozicija yra atskirai kuriama pagal floristines taisykles. Floristams nėra vienodų gėlių, kiekvienos jos yra kažkuo savitos, todėl ir pateiktas produktas turi savo unikalumą ne tik dėl sudedamųjų augalų, bet ir dėl floristo fantazijos bei sugebėjimo išryškinti gražiausių augalų suderinamumą. Kiekviena puokštė ar kompozicija – tai atskiras meno kūrinys, todėl negalime garantuoti, jog Jūsų užsakytoji atrodys tiksliai taip, kaip pateikta nuotraukose.

Gėlės internetu ir gėlių pristatymas į namus Vilniuje vykdomas septynias dienas per savaitę. Mes garantuojame kokybiškas prekes, kurias pristatys kurjeris, sutartu laiku.

Jei dėl kažkokios priežasties mums nepavyksta susisiekti su užsakovu, mes keičiame gėles savo nuožiūra, kad įvykdytume užsakymą laiku. Galutinis užsakymo atlikimas gali nežymiai skirtis nuo galerijos nuotraukų. Visas floristines kompozicijas mūsų floristai surenka tik iš šviežių gėlių ir daro jas taip, kad atitiktų Jums patikusią nuotrauką.

Atšaukiant užsakymą iki to momento kol dar nesurinkta puokštė, visus pinigus Jums grąžinsime.

Gėlės į namus ir gėlių pristatymas Vilniuje – mūsų kurjeris tai įvykdys su malonumu. Jei užsakymas vėluoja 30 minučių nuo nurodyto laiko, mes susisieksime su Jumis ir aptarsime naujas puokštės pristatymo sąlygas.

Kokybiškos gėlės internetu ir gėlių pristatymas Vilniuje.