Gėlių pristatymas Vilniuje

 • Gėles pristatome į bet kurią pasirinktą vietą (į namus, ofisą, ligoninę, darbovietę ir kt.)
 • Prie kiekvieno užsakymo pridėsime nemokamą atviruką, kurio tekstą galėsite įrašyti pastabų laukelyje apmokėjimo lange.
 • Po įvykdyto užsakymo Jus informuosime trumpaja žinute.
 • Jums pageidavus atsiųsime gėlių nuotrauką prieš pristatymą.

Pristatymo data ir laikas

Pristatymai vykdomi pirmadienį – sekmadienį nuo 8:00 iki 20:00 valandos.

Gėles galima užsakyti tą pačią dieną arba pasirūpinti iš anksto. Pristatymo datą bei laiką galite pasirinkti apmokėjimo lange.

Pristatymo kaina

 • Pristatymas Vilniuje užsakymams iki 40 eurų – 9 eurai.
 • Pristatymas Vilniuje užsakymams nuo 40 eurų – nemokamai.

Gėlių pristatymas be gavėjo adreso

Jūs nežinote gavėjo adreso ? Nesijaudinkite! Praneškite mums Jo telefono numerį, vardą ir mes asmeniškai susitarsime dėl laiko ir vietos. Visa tai galite padaryti pildant užsakymą ir įrašant gavėjo telefono numerį skiltyje „Gavėjo duomenys“.

Anoniminis gėlių pristatymas Vilniuje

Anoniminis gėlių pristatymas Vilniuje nemokamai – paslauga tikriems siurprizų mėgėjams. Internetu užsakę šią paslaugą, galite būti ramūs – neišduosime Jūsų, jeigu tik patys nenorėsite prisistatyti atvirutės tekste. Šią paslaugą galite užsisakyti pažymėję ją skiltyje „Papildomos paslaugos“.

Mūsų paslaugos:

Detalesnė informacija

 • Gėlės į namus Vilniuje pristatomos per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Gėlės ir dovanos gali būti pristatomos tą pačią dieną Vilniuje, tačiau atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes pristatymo laikas gali kisti. Šventinėmis dienomis (šv. Valentino diena, šv. Kalėdos, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti.
 • Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba jo neįvykdymą dėl neteisingai įrašyto arba įrašyto ne viso adreso ar klaidingo vietos telefono numerio. Jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku už papildomą mokestį – 8 €. Po nesėkmingo antro bandymo, Jūs per 12 valandų būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas nebuvo įvykdytas.
 • Siekiant, kad užsakymas būtų įvykdytas laiku ir kokybiškai, kartais būtina nurodyti papildomą informaciją, jei gėlės siunčiamos į ligoninę, reikia nurodyti skyrių, palatos numerį. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos  gėlės tokiu atveju paliekamos tik registratūroje. Siunčiant gėles į viešbutį, turi būti nurodytas adresato kambario numeris ir vardas bei pavardė, įregistruoti viešbučio klientų knygoje. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos  gėlės tokiu atveju paliekamos tik viešbučio priimamajame. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.). Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams.
 • Nepavykus jokiais būdais įvykdyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui taip pat negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
 • Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į gėlių saloną.
 • Atsiskaičius už prekę el. parduotuvėje www.dearflora.lt galite pasinaudoti paslauga – Atsiėmimas vietoje ir užsakymą atsiimti gėlių salone Vilniuje – Karklėnų g. 23. Atsiėmimas vietoje yra nemokamas.

 

 

Jeigu iškilo klausimų, laukiame Jūsų skambučių numeriu +370 6 000 98 55 arba laiškų el. paštu info@dearflora.lt.